Mes

Esame specializuota (daugiausia pavojingų (ADR) krovinių) pervežimo autotransporto įmonė, vežanti įvairius krovinius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Mūsų ilgametė patirtis leidžia užtikrinti tikrai kokybišką ir tinkamą Jūsų krovinių pervežimą.
Rinkoje sėkmingai veikiame nuo 1959 m. Patirtis, sukauptos žinios ir išvystyta ilgametė paslaugų teikimo sistema, leidžia Patikimai, Stabiliai ir Efektyviai įgyvendinti individualius sprendimus. Siekiame, kad mūsų komandos lankstus ir profesionalus darbas užtikrintų greitą ir sklandų Jūsų krovinių pervežimą.
*Užsakovo pageidavimu, greitesniam krovinio pristatymui, į kelionę išleidžiame du vairuotojus.

Šiandien „ROKAUTA“ autotransporto parką sudaro 21 nuosavų Euro 6 standartus atitinkančių vilkikų su tentinėmis puspriekabėmis, galinčiomis vežti įvairios paskirties pavojingus (ADR) krovinius.
Visos mūsų transporto priemonės aprūpintos mobiliaisiais telefonais, modernia Astrata  FleetVisor GPS sekimo, navigacijos ir transporto valdymo įranga,  todėl mes greitai ir operatyviai sprendžiame visas problemas, iškilusias reiso metu. Kiekvieną minutę mes galime Jums suteikti informaciją, kur yra mūsų mašinos ir ką jos veikia.

Pagrindinės mūsų krovinių pervežimo kryptys:
Sėkmingam ir saugiam krovinių pervežimui šiuo metu geriausiai esame išvystę šias pagrindines kryptis:
ITALIJA /JUNGTINĖ KARALYSTĖ /VOKIETIJA /OLANDIJA /BELGIJA /PRANCŪZIJA /AUSTRIJA /ČEKIJA /LENKIJA/SUOMIJA - BALTIJOS ŠALYS

Profesionali komanda - visada siekianti suprasti klientų poreikius ir pasiūlyti geriausią situacijos sprendimo būdą.
Mūsų komandos profesionalumas prasideda nuo tinkamo požiūrio į klientą. Tiesioginis bendravimas ir nuoširdus noras visada padaryti geriau, leidžia sukurti aukštą pridėtinę vertę ir užtikrinti tinkamą paslaugų atlikimą. Mūsų įmonės darbuotojai kalba: lietuvių, rusų, vokiečių ir anglų kalbomis, turi aukštąjį transporto vadybos specialybės išsilavinimą, visus profesinės kompetencijos pažymėjimus. Visi vairuotojai yra išlaikę ADR (pavojingų krovinių) pervežimo kursus

Pagal visas tarptautines nuostatas įmonė turi visas reikiamas licencijas, leidimus, TIR Carnetu`s,  daugkartinius leidimus ETMK, kurie užtikrina visavertį mūsų klientų aptarnavimą. 

Mūsų turima tarptautinių pervežimų vairuotojų ruošimo ir kvalifikacijos kėlimo mokykla užtikrina aukštą  vairuotojų profesionalumą, o tuo pačiu ir visos įmonės patikimumą.   

Saugumą garantuojame pervežamų krovinių draudimu.
„ROKAUTA“ yra viena iš seniausių Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava" narių ir naudojasi visomis asociacijos teikiamomis lengvatomis ir privalumais.

„ROKAUTA“ atsakomybė pagal CMR konvenciją apdrausta patikimiausioje draudimo bendrovėje Lietuvoje "If P&C Insurance AS" iki 260 000 EUR. (reikalui esant atsakomybės dydis gali būti padidintas iki Jums reikiamos sumos).

Trumpa mūsų įmonės istorija:
1959 m.   Valstybinės Rokiškio autotransporto įmonės („Rokiškio“ ATĮ ) įkūrimas.
1962-1991 m.  Vykdėme krovinių ir keleivių pervežimo veiklą.
1991 m. Įmonės reorganizavimas: bendrovės padalinimas į valstybinę autotransporto įmonę („Rokiškio“ ATĮ) ir valstybinį autobusų parką („Rokiškio“ AP).
1993 m. Rokiškio ATĮ privatizuojama įsteigiant akcinę bendrovę „Rokiškio autotransportas”.
2001 m. AB „Rokiškio autotransportas” reorganizuojama į UAB „ROKAUTA” keičiant bendrovės pavadinimą.

Nuolatos investuojame į naujus vilkikus, įvairias puspriekabes ir refrižeratorius.  Turime nuosavą 25 000 kv./m., transporto priemonių remonto ir techninio aptarnavimo bazę, kurioje patys atliekame savo autotransporto techninę priežiūrą ir remontą.

Dėl nuoseklios ir kryptingos veiklos, kuri leidžia pastoviai išlaikyti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, esame pelnę klientų pasitikėjimą ir pripažinimą tiek vietinėse, tiek tarptautinėse rinkose.  „ROKAUTA“ per labai permainingus gyvavimo metus sugebėjo išlikti ir įsitvirtinti rinkoje, pergyventi visas krizes, ne kartą persiorientuoti į visiškai pasikeitusias darbo sąlygas, o tai įrodo, kad krovinių pervežimo srityje dirba aukštos kvalifikacijos, didelę patirtį turintis kolektyvas, kuris sprendžia pačius sudėtingiausius krovinių pervežimo klausimus ir rūpinasi savo klientais.

Mūsų įmonės tikslas - teikiant patikimas, profesionalias ir specializuotas krovinių pervežimo paslaugas, tapti ilgalaikiu Jūsų įmonės partneriu.

Mums svarbiausia - Jūsų pasitikėjimas ir ramybė, todėl garantuojame greitą, saugų ir savalaikį Jūsų krovinių pervežimą.

Greitas, saugus ir išvystytas įvairios paskirties tarptautinių krovinių pervežimas.