B kategorijos kursai

Visus norinčius įgyti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, kviečiame apsilankyti mūsų modernioje vairavimo mokykloje.
„ROKAUTA“ vairuotojų rengimo ir kvalifikacijos kėlimo mokykla, baigia antrąjį savo veiklos dešimtmetį.  Per tą laiką paruošti vairuotojai sėkmingai vairuoja ne tik Lietuvos, bet ir Europos Sąjungos keliais. Mūsų komandos išskirtinė ilgametė patirtis leidžia tinkamai ir profesionaliai paruošti šiandieninį vairuotoją. Mūsų vairavimo mokykla turi moderniausią mokomąją aikštelę Rokiškio mieste, pritaikytą A, B, C, CE kategorijų vairuotojams mokyti. Mokomoji aikštelė atitinka visus VKTI keliamus reikalavimus (Nr. 2B - 264, 2011 06 30 d.). Teoriniam mokymui naudojame šiuolaikiškas metodines priemones ir pačią naujausią mokomąją medžiagą, kurią nuolatos atnaujiname.

B kategorijos transporto priemonių vairuotojai mokomi Opel Astra ir VW Golf VI lengvaisiais automobiliais. Mūsų mokyklos mokytojai  deda visas pastangas, kad būsimieji vairuotojai įgautų vairavimo įgūdžių, reikalingų ne tik išlaikyti egzaminą VĮ „REGITRA“, bet ir mokėtų saugiai ir atsakingai naudotis visais automobilio teikiamais privalumais.

Kodėl siūlome rinktis mūsų vairavimo mokyklą?
+ Mokykla naudoja per praktiką ištobulintas, efektyvias mokymo metodikas.
+ Mokykloje dirba malonūs ir draugiški mokytojai.
+ Mokymo kryptis orientuota į praktinį mokymą.
+ Visus mokymus veda savo sričių profesionalai.
+ Galite pasirinkti Jums patogų praktinių užsiėmimų laiką.
+ Lanksti atsiskaitymo tvarka.
+ Galimybė tobulinti teorijos žinias be papildomo mokesčio.
+ Didžiausias dėmesys praktinio vairavimo įgūdžiams.
+ Strategiškai patogi vieta.
+ Praktinio vairavimo aikštelė nuo mokyklos nutolusi vos 200m., racionaliai ir efektyviai išnaudojamas praktinio vairavimo laikas.

Greitas, saugus ir išvystytas įvairios paskirties tarptautinių krovinių pervežimas.